RE-Bau dołącza do grona Partnerów Akademii

11
Styczeń
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

re-bau_pop02

W 2017 rok wkraczamy z solidnym wsparciem! Do grona Partnerów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dołączyła firma RE-Bau Sp. z o.o., która wesprze finansowo projekt Akademii Techniki Indywidualnej. Umowa została zawarta jeszcze w grudniu poprzedniego roku.

Podstawowym zakresem działalności RE-Bau jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty hotelowe i biurowce, komfortowe budynki mieszkalne i osiedla, kompleksy uniwersyteckie i centra handlowe. Realizacje Partnera Akademii znajdują się w całej Polsce, a także w Rosji, Niemczech i Francji. Od 1996 roku kilkuset pracowników firmy świadczy corocznie usługi budowlane o wartości dziesiątków milionów euro. Potwierdzeniem pozycji RE-Bau są nagrody (Budowa Roku: Audytorium Maximum UJ I Instytut Zoologii UJ, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Hotel PURO we Wrocławiu) oraz miejsca w rożnych rankingach (Forbes, Puls Biznesu). RE-Bau jest doceniana nie tylko za dotychczasowe osiągnięcia, ale przede wszystkim postrzegana jako firma systematycznie wzmacniająca swój potencjał. Więcej informacji o naszym Partnerze można znaleźć na stronie re-bau.com.

Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Dwóch trenerów pracuje z dziesięcioosobową grupą w trzech kategoriach wiekowych: Żak, Orlik i Młodzik. Koordynatorami projektu są trenerzy Michał Jania i Maciej Papież. Więcej informacji o ATI – tutaj. Kontakt: ati@tswisla.pl.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x