Przynieś Misia!

25
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17 / U-7 / U-8 / U-9

baner_przynies_misia

Każdy z kibiców Białej Gwiazdy może być Świętym Mikołajem! Akademia Piłkarska Wisła Kraków wraz z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków, Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków i Wisłą Kraków SA organizuje zbiórkę pluszaków dla domów dziecka. Spraw radość tym, którzy nie zawsze mogą na to liczyć.

6 grudnia to ważna data dla każdego malucha. Każdy wtedy oczekuje na przyjście Świętego Mikołaja, co wiąże się oczywiście z prezentami. Zadbajmy o to, żeby ci, którzy na co dzień nie zawsze mogą liczyć na wiele uśmiechu również zostali uszczęśliwieni! Prezenty oddawać można do 5 grudnia włącznie w Hali Głównej TS Wisła Kraków. Finał akcji przewidziany jest na meczu Wisły Can-Pack Kraków z Fenerbahce SK (środa, 7 grudnia, 19:00, Hala Główna).

Specjalne wyzwanie dla naszych zawodników – rocznik, który zgromadzi najwięcej pluszaków może liczyć na specjalną nagrodę!

Przed pierwszą drużyną trzy mecze domowe w ciągu tygodnia – idealna okazja, żeby przyjść na Reymonta 22 kwadrans wcześniej i zostawić misia lub innego pluszaka. Nadmienić musimy, że do akcji wręczyły się krakowskie przedszkola współpracujące z Akademią! Dla tych, którzy wyróżnią się przygotowane zostaną drobne upominki.

Przynieś Misia! Mały gest, który z pewnością sprawi wiele radości.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x