Przedszkolaki wsparły Białą Gwiazdę

11
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Przedszkolaki wspierają białą gwiazdę

Niestety nie udało się Wiśle Kraków awansować do górnej ósemki tabeli Ekstraklasy. Podopieczni trenera Dariusza Wdowczyka zremisowali z Zagłębiem Lubin 1:1, co spowodowało, że ostatecznie zajęli 11. miejsce w tabeli. Spotkanie z lubinianami obejrzało ponad 23 tysięcy kibiców, w tym 60 przedszkolaków z rodzicami w ramach projektu „Przedszkole z Białą Gwiazdą”.

Z sektora szkolnego występy Wiślaków oglądały dzieciaki z krakowskich Przedszkoli: „Zaczarowany Świat”, „Krakowska Bajeczka”, „Żyrafa” i „Chatka Małolatka”. Dla większości z najmłodszych uczestników sobotniego spotkania był to pierwszy mecz w życiu. Mamy nadzieję, że to początek ich przygody z Wisłą!

Akademia Wisły program Przedszkole z Białą Gwiazdą realizuje od listopada ubiegłego roku. Jego głównym założeniem jest edukacja najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie prowadzone przez trenerów Wisły Kraków. „Przedszkole z Białą Gwiazdą” to zarazem kontynuacja projektu „Wiślackie Skrzaty”.

Patryk Małecki walczy o piłkę

radość po bramce

Krzysztof Drzazga walczy o piłkę

Fot. Bartek Ziółkowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x