Przed nami I Turniej Andrzejkowy drużyn U-7!

26
Listopad
2014

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-7

Foto_2008_www

W tę sobotę, w Hali Głównej „TS Wisła” zostanie zorganizowany przez Akademię Wisły I Turniej Andrzejkowy dla rocznika 2008! Nie ma przegranych, nie ma wygranych, liczy się sam udział i możliwość gry. W rozgrywkach wystąpi siedem drużyn: Wisła Kraków A, Wisła Kraków B, Górnik Zabrze, GKS Katowice, Sandecja Nowy Sącz, Akademia Piłkarska 21 i Bronowianka Kraków. Początek o 13:00!

W tym wieku najważniejsza jest radość z gry, wpajanie zasad fair-play, szacunku do przeciwnika oraz zbieranie cennego doświadczenia, która pozwala rozwijać umiejętności piłkarskie. Zajęte miejsce jest najmniej ważne. Dlatego w tym turnieju klasyfikacji nie będzie. Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone, a dodatkowo, każdy trener wybierze w swojej drużynie najlepszego zawodnika.

Turniej rozpocznie się o 13:00. Zespoły zagrają w pięcioosobowych składach (bramkarz i czterech zawodników w polu), każdy z każdym, po 16 minut jeden mecz. Obie drużyny Białej Gwiazdy poprowadzi trener Bartosz Podlewski.

Uczestnicy I Turnieju Andrzejkowego:
Wisła Kraków A
Wisła Kraków B
GKS Katowice
Akademia Piłkarska 21 Kraków
Bronowianka Kraków
Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze

Zachęcamy wszystkich do przybycia na ten turniej – młodym uczestnikom z pewnością przyda się wsparcie z trybun! Sobota, hala sportowa „TS Wisła”, godzina 13:00.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x