Przed meczem przyjdź na fuTSal!

08
Grudzień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Bramkarze / Grupa naborowa / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17 / U-7 / U-8 / U-9

fuTSal+maciej_musial

Piłkarskie emocje związane z Wisłą Kraków w niedzielę rozpoczną się już o 9:35. Zanim piłkarze z Krakowa i Płocka wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, 200 metrów obok, w Hali Głównej TS Wisła, rozegrane zostaną eliminacje do halowego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, w których wystąpią trenerzy naszej Akademii.

Dołącz do wydarzenia na FB!

W skład Wisły Kraków wejdą: Sergiej Michajlow, Paweł Długopolski, Maciej Musiał, Marcin Pluta, Mateusz Stolarski, Adrian Filipek, Bartosz Bąk, Krystian Żakowicz, Michał Jania, Maciej Papież, Patryk Jałocha, Piotr Dobaj oraz Rafał Wisłocki. Rozgrywki rozpoczną się o 9:35 meczem Wisły z Promykiem Bolęcin. Oprócz tych drużyn w turnieju wystąpią: Rzezawa Team, Hutnik Kraków oraz KU AZS UEK. Zawody rozgrywane będą systemem „każdy z każdym”, który wyłoni dwie najlepsze ekipy, umożliwiając im grę w fazie finałowej.

W przypadku awansu Białej Gwiazdy, na co bardzo liczymy, zostanie ona zorganizowana również przy Reymonta 22 (17 grudnia, 9:00). Jej zwycięzca awansuje na szczebel centralny. Zapraszamy więc wszystkich, a szczególnie rodziców oraz zawodników Akademii, do wsparcia trenerów, którzy w ostatnich tygodniach wzięli się do mocnej pracy na parkiecie Hali Głównej, kończąc treningi po północy i na pewno postarają się nawiązać do najlepszych lat krakowskiego futsalu!

fot. Joanna Żmijewska

futsal_terminarz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x