Porażka juniorów starszych w Olsztynie ze Stomilem

Październik
2014

Kategoria Aktualności / U-17

Foto_JS_www

To nie był dobry dzień juniorów starszych Wisły. W ramach 13. kolejki Centralnej Ligi Juniorów wiślacy udali się w daleki wyjazd do Olsztyna na mecz z tamtejszym Stomilem i przegrali 5:1. Była to czwarta porażka z rzędu wiślaków, którzy po bardzo dobrym początku sezonu, spadają w ligowej tabeli coraz niżej.

W pierwszej połowie gra gości była bardzo słaba. Dariusz Marzec miał do swoich zawodników pretensje o brak zaangażowania. Szczególnie oberwało się zawodnikom trenujących na co dzień w drużynie rezerw Wisły SA, którzy – według trenera – przeszli obok meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0. W przerwie trener wykorzystał wszystkie cztery zmiany i gra znacznie się poprawiła, ale niestety wyniku już odrobić się nie dało. Honorową bramkę zdobył Arkadiusz Chlebowski.

Stomil Olsztyn 5:1 Wisła Kraków

Bramka dla Wisły: Chlebowski

Bies – Szlachta (46′ Mlostek), Chlebowski, Michniak, Zając – Mordec, Skrzypek (46′ Tracz) – Bartosz, Wąsikowski (46′ Bolek), Marszalik (46′ Ryś) – Wójcik