Podział na składy i Turnieje w Weekend Rocznik 2007

04
Marzec
2015

Autor Redakcja

Kategoria U-8

Najbliższy weekend to występ rocznika w Turnieju ULHSPORT CUP oraz rozegranie ostatnich dwóch kolejek meczy w Lidze Halowej. Poniżej przedstawiam Listę chłopców powołanych na dane rozgrywki.

SOBOTA :

Liga Halowa: 

Zbiórka godzina 8.45  -> HALA nr 2 (Była HALA WANDY) Kraków ul. PTASZYCKIEGO 4

Mecze :
09.30 –  Armatura Kraków
10.30 –  Clepardia Kraków

Powołani zawodnicy :

1. Worgacz Mikołaj
2. Gąszcz Borys
3. Henrych Karol
4. Jarosz Bartosz
5. Jurek Bruno
6. Kościółek Igor
7. Radwański Franciszek
8. Rokosz Aleksy
9. Konieczny Oskar

TURNIEJ UHLSPORT CUP –

Zbiórka o godzinie 10.15 –> na Obiektach J&J Skotniki (Tam gdzie poprzednia edycja Turnieju) ul Winnicka

Mecze :

11.00 – Ursus Warszawa
11.52 – GieKsa Katowice
12.22 – Ślęza Wrocław

Powołani Zawodnicy :

1. Alan Półtorak
2. Antoni Broniszewski
3. Mikołaj Pytlik
4.  Artur Przęczek
5. Jakub Mita
6. Oliwier Kulig
7. Filip Regulski
8. Artur Grabek
9. Kacper Warkowski
10. Szymon Malina
11. Michał Paszcza

NIEDZIELA :

TURNIEJ UHLSPORT CUP –

Zbiórka o godzinie 09.45 –> na Obiektach J&J Skotniki (Tam gdzie poprzednia edycja Turnieju) ul Winnicka

Mecze :

10.30 – Śląsk Wrocław
11.22 – Zagłębie Sosnowiec
12.14 – Ursus Warszawa

Powołani Zawodnicy :

1. Worgacz Mikołaj
2. Gąszcz Borys
3. Henrych Karol
4. Jarosz Bartosz
5. Jurek Bruno
6. Kościółek Igor
7. Radwański Franciszek
8. Rokosz Aleksy
9. Konieczny Oskar
10. Broniszewski Antoni
11. Artur Przęczek
12. Półtorak Alan

Chłopcy zarówno na turniej jak i na rozgrywki halowe przychodzą ubrani w dresy wyjściowe. Na mecz zabierają ochraniacze, halówki , wodę mineralną niegazowaną , zdrową przekąskę , UŚMIECH NA TWARZY ! :)

Jeśli ktoś nie może przyjechać w dany dzień lub są jakieś pytania bardzo proszę o informacje SMS do Trenera Stolarskiego.

Pozdrawiam

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x