Aktualności

Podsumowanie CLJ – 13. kolejka

Za nami 13. kolejka rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Nasze zespoły U15 oraz U17 rozegrały swoje mecze w Lublinie. Podopieczni Patryka Jałochy pokonali liderujący Motor 0:1, natomiast zawodnicy Rafała Wisłockiego po strzelaninie z BKS-em odnieśli zwycięstwo, pokonując rywali 4:3. Poniżej prezentujemy wyniki wszytkich spotkań oraz zapowiedź najbliższych.

CLJ U15
13. kolejka rozpoczęła się w sobotę w Rzeszowie, gdzie Stal pokonała Sandecję Nowy Sącz 2:1. Tego samego dnia drużyna TOP 54 Biała Podlaska pewnie pokonała Akademię Piłkarską 21 Kraków 5:1. W niedzielę odbyły się dwa spotkania. W meczu na szczycie Motor Lublin podejmował Wisłę Kraków. W końcowym rozrachunku po bramce Michała Bajora Wiślacy odnieśli zwycięstwo, a zespół z Lublina zanotował pierwszą porażkę w tym sezonie. W Kielcach Korona zmierzyła siły z Górnikiem Łęczna, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1

14. kolejka
Wisła Kraków – TOP 54 Biała Podlaska
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce
Górnik Łęczna – Motor Lublin
AP 21 Kraków – Stal Rzeszów

CLJ U17
Zmagania w 13. kolejce rozpoczęło piątkowe spotkanie Podgórza Kraków z Koroną Kielce. Po ciekawym meczu Korona pokonała ostatecznie zespół z Krakowa, wygrywając 4:3. W sobotę Karpaty Krosno uległy na własnym terenie zespołowi TOP 54 Biała Podlaska 0:2, natomiast będąca w znakomitej formie drużyna Cracovii pewnie zwyciężyła w starciu ze Stalą Mielec, odnosząc zwycięstwo 4:0. W niedzielę odbyło się jedno spotkanie. BKS Lublin gościł Wisłę Kraków. Po niezwykle emocjonującym widowisku Biała Gwiazda pokonała zespół z Lublina 4:3. Bramki dla krakowian zdobyli: Karol Tokarczyk, Mariusz Kutwa, Mikołaj Zięba i Feliks Grzybowski.

14. kolejka
Wisła Kraków – Cracovia
Stal Mielec – Podgórze Kraków
Korona Kielce – Karpaty Krosno
TOP 54 Biała Podlaska – BKS Lublin

Menu