Podsumowanie akcji „19,06 zł dla Akademii”. Brawo Kibice!

17
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

wsparcie

Mieć takich kibiców to prawdziwy skarb! Z zaskoczeniem w sobotni wieczór obserwowaliśmy spontaniczną akcję „19,06 zł dla Akademii” zorganizować przez użytkownika Twittera, ZetWuuEee. Efekty przeszły chyba najśmielsze oczekiwania. Dzięki wpłatom 38 kibiców konto Akademii zostało zasilone o 1381,70 zł. Dziękujemy za wsparcie.

38 kibiców wpłaciło 19,06 zł lub więcej. Mieliśmy trzy trzycyfrowe wpłaty – o wysokości 190,60 zł, 219,06 zł oraz 319,06 zł. Wpisywaliście różne tytuły przelewu, a nas najbardziej urzekł „Przyszłość należy do Was!”. Powiemy więcej: do Was również!

Pozostaje tylko się cieszyć, że Wisła Kraków ma takich kibiców. Kiedy o rozwój zawodników dbają trenerzy, psychologowie, specjaliści w dziedzinach motoryki, fizjoterapii czy żywienia, tak o rozwój klubu troszczą się fani. Wpłacana symboliczna kwota 19,06 zł, związana oczywiście z rokiem powstania Wisły Kraków, po raz kolejny pokazała, że los wiślackiej młodzieży nie jest nikomu obojętny. Z zainteresowaniem obserwowaliśmy rozwój akcji, która nie wyszła ona od nas, ale właśnie od kibiców, a konkretniej od jednego, który postanowił wspomóc, w dodatku zupełnie bezinteresownie, Akademię. Szybko okazało się, że ZetWuuEee ma solidne wsparcie sympatyków krakowskiego klubu, którzy przelewali na konto Akademii symboliczną kwotę.

Wsparcie finansowe będzie na pewno przydatne, a o sposobie wykorzystania tych środków wkrótce poinformujemy. Nas bardzo cieszy to zaufanie, którym zostaliśmy przez kibiców obdarzeni. Wiemy, że wielu kibiców interesuje się młodzieżową piłką i liczy, że wkrótce o sile pierwszej drużyny Wisły stanowić będą wychowankowie, a my obiecujemy, że będziemy robić wszystko, żeby tak się stało. Z pozytywnymi komentarzami dotyczącymi funkcjonowania Akademii spotykamy się już od pewnego czasu i na pewno pokazuje to, że obraliśmy właściwą drogę, ale też motywuje wszystkich do jeszcze cięższej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że teraz wymagania będą jeszcze większe.

Mamy nadzieję, że nasze kolejne działania nie zmienią tych opinii, a już wkrótce dojdą efekty w postaci wychowanków pukających do drzwi pierwszej drużyny Wisły Kraków. I pamiętajcie! Razem tworzymy historię Białej Gwiazdy.

Akademia Piłkarska Wisła Kraków

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x