Piłkarska sobota z Akademią Wisły!

16
Październik
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności

MurCup.WisHeer014

Wkraczamy w decydującą fazę gry o awans do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Na początek nasza drużyna zmierzy się w niedzielę w wyjazdowym spotkaniu z Garbarnią Kraków. Pozostałe ligowe mecze zagramy w sobotę i większość z nich odbędzie się przy ulicy Reymonta 22!

Dla podopiecznych trenera Pawła Regulskiego będzie to czwarte w tym sezonie spotkanie z Garbarnią. Wszystkie poprzednie zakończyły się pewnymi zwycięstwami Wisły. Przypomnijmy, że faza finałowa Małopolskiej Liga Juniorów Młodszych potrwa przez pięć kolejek – każda z drużyn zagra ze sobą po jednym razie i zakończy się 11 listopada. Wtedy będzie wiadomo, kto wiosną zagra w rozgrywkach makroregionalnych.

W sobotę natomiast dzień rozpocznie się od meczu Trampkarzy Starszych, którzy podejmą u siebie Górnik Libiąż, trzecią drużynę w ligowej tabeli. Zawodnicy z Libiąża tracą do drugiej Wisły tylko sześć punktów, więc sobotnie spotkanie zapowiada się ciekawie. U siebie zagrają też Wisła 2003 oraz Wisła 2004, odpowiednio, z Unią Oświęcim i Wawelem Kraków. Wyjazdowe starcie czeka Wisłę U-14 – rywalem będzie mająca 3 punkty straty do naszej drużyny Akademia Sportu Progres.

W weekend grają też najmłodsi – Wisła 2005 weźmie udział w miniturnieju, w którym zagrają również Akademia Piłkarska 21 i Bronowianka Kraków. Z kolei Wisła U-9 zagra przy R22 z Cracovią oraz AP 21.

Sobota:
Turniej MZPN z udziałem Wisły Kraków U-9
Miniturniej z udziałem Wisły Kraków U-11
10:00 Wisła Kraków U-10 – Gwiazda Michałowice
10:00 Wisła Kraków U-15 – Górnik Libiąż
13:00 Wisła Kraków U-13 – Unia Oświęcim
15:30 Akademia Sportu Progres – Wisła Kraków U-14
15:30 Wisła Kraków U-12 – Wawel Kraków

Niedziela:

10:00 Garbarnia Kraków – Wisła Kraków U-17

Wtorek:
15:00 Wisła Kraków U-13 – Cracovia

Przypominamy, że możecie być na bieżąco ze zmaganiami naszej młodzieży! Wystarczy śledzić nasz Twitter @ap_wisla_krakow oraz hashtag #MłodaWisłaGra – wszystko w jednym miejscu, a w dodatku sami możecie tworzyć meczowe relacje razem z nami!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x