OLM: „Jeśli będziemy dobrze pracować na treningach to skuteczność przyjdzie z czasem”

Kwiecień
2016

Kategoria Aktualności

2004

W ramach trzeciej kolejki Okręgowej Ligi Młodzików Wisła Kraków 2004 grała z Wawelem Kraków. Było to już trzecie spotkanie tych drużyn w tym sezonie i niestety pierwsze przegrane. Pomimo ogromnej przewagi Białej Gwiazdy to Wawel strzelał w tym meczu bramki i wygrał 2:0.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla Wawelu, już w piątej minucie sędzia podyktował rzut karny, którego gospodarze pewnie wykorzystali. Po bramce wiślacy zdominowali to spotkanie, jednak brakowało zdobytego gola. Bliscy tego byli: Stanisław Tynor, którego uderzenie odbiło się od słupka, Patryk Kościółek oraz Dawid Kędziora. W drugiej połowie przewaga Wisły była jeszcze większa, niestety strzały Karola Tokarczyka nie chciały wpaść do bramki. W ostatniej minucie meczu Wawel skorzystał z okazji i ustalił wynik na 2:0.

Mecz bardzo podobny do spotkania z Jadwigą Kraków. Znowu przegraliśmy spotkanie, które całkowicie zdominowaliśmy, na dodatek nie pomagała nam murawa, która uniemożliwiała płynną grę. Trudno powiedzieć coś o takim spotkaniu, cieszę się, że pomimo warunków na boisku chłopcy chcieli rozgrywać piłkę. Moi zawodnicy grali z pomysłem, jednak zabrakło skuteczności. Uważam, że jeśli będziemy dobrze pracować na treningach to skuteczność przyjdzie z czasem – powiedział po meczu trener Michał Jania.