OLM: Jadwiga skuteczniejsza od Wisły

17
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

Wisła przegrywa z Jadwigą

Wisła 2004 przegrała w 2. kolejce Okręgowej Ligi Młodzików z PKS Jadwigą Kraków 0:2. Podopieczni trenera Michała Jani przeważali w tym spotkaniu, ale to goście byli tego dnia konkretniejsi. – Takie mecze też są potrzebne, żeby chłopaki wyciągali wnioski – powiedział po meczu trener Jania.

Sprawdźcie galerię meczową!

Wiślacy przeważali w pierwszej połowie, ale nieskuteczność i brak zdecydowania pod polem karnym spowodowały, że Jadwiga tuż przed przerwą wyszła na prowadzenie po indywidualnej akcji napastnika. W drugiej odsłonie gry obraz meczu nie uległ zmianom – Wisła miała sytuacje, ale je marnowała. Jedną z lepszych miał Jakub Libura, który z bliska strzelał głową, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Na osiem minut przed końcem Jadwiga strzeliła drugą bramkę po kontrataku.

Dominik Sambor

Prowadzimy grę, jesteśmy przez większość meczu na połowie przeciwnika, ale nie strzelamy bramki, choć stwarzamy sobie sytuacje. W dalszym ciągu musimy pracować nad wykończeniem akcji. Sytuacje są stwarzane, ale brakuje jeszcze kropki nad i. Cieszy, że są one budowane w sposób przemyślany, niestety dzisiaj przeciwnik był skuteczniejszy. Nie jest łatwo grać przeciwko drużynie, która przez cały mecz jest przed swoim polem karnym, ale takie mecze też są potrzebne, żeby chłopaki wyciągali wnioski – powiedział po meczu trener Michał Jania.

2. kolejka, Okręgowa Liga Młodzików
16 kwietnia, godz. 12:30, ul. Reymonta 22
Wisła Kraków – Jadwiga Kraków 0:2 (0:1)

Wisła Kraków: 1. Szymon Wolak, 12. Szymon Kucharski – 11. Kacper Filo, 6. Jakub Jania, 5. Aleksander Karaganniakos, 7. Dawid Kędziora, 13. Patryk Kościółek, 9. Michał Opalski, 20. Michał Raś, 18. Dominik Sambor, 19. Karol Tokarczyk, 10. Stanisław Tynor, 17. Bartłomiej Wolak, 16. Jakub Libura

Dawid Kędziora

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x