Nowości graficzne w Akademii

30
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

110 lat historii tradycji i chwały

Koniec kwietnia zapoczątkował pewne nowości, które można dostrzec na obiektach Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Od teraz Akademia będzie jeszcze mocniej dostrzegana niż dotychczas.

O jakich zmianach mowa? Pierwszą można dostrzec po wejściu na parkiet bądź trybuny Hali Głównej. Nad głowami kibiców oraz sportowców, którzy na co dzień tam trenują i występują dumnie zawisło pięć siatek o tematyce piłkarskiej. Dwie – skrajne – z nich odnoszą się do Akademii Piłkarskiej i Wiślackich Skrzatów, z kolei trzy w środku do jubileuszu Klubu. Hasło „110 lat legendy, tradycji i chwały” reprezentują Henryk Reyman, ojciec z dzieckiem na tle starego stadionu Wisły oraz Patryk Małecki cieszący się razem z Wiślackim Smokiem po zwycięstwie Białej Gwiazdy. – Trzymamy się tego, co w tym wyjątkowym roku realizujemy. Przypominamy, szczególnie młodszym fanom, o historii klubu, jego sukcesach i postaciach, które tworzyły i tworzą to miejsce – mówi Łukasz Kwaśniewski, Członek Zarządu TS Wisła.

Radosłąw Sobolewski

Kolejna innowacja dotyczy Boiska Treningowego Akademii. Tuż po wejściu na nie można dostrzec dwustronny baner skierowany do rodziców i zawodników. – Współpracujemy z psychologami i na tyle dobrze ta nasza kooperacja wygląda, że rozwijamy kolejne projekty. Jeden z nich to hasła, można to nazwać kodeksem, dla rodziców, przypominające, że futbol młodzieżowy rządzi się swoimi prawami – mówi Piotr Truchlewski, odpowiedzialny za sprawy organizacyjne Akademii. Druga strona posteru to legenda Wisły, Radosław Sobolewski i jego cytat „Do dobrej gry napędza mnie wszystko. Oddanie dla klubu, dla drużyny, lojalność wobec wszystkich, którzy mi zaufali. Do tego trzeba dodać również cechy charakteru i chęć bycia najlepszym”. Tak były kapitan Białej Gwiazdy mówił we wrześniu 2010 roku na łamach Forza Wisła. – Słowa „Sobola” są wszystkim. Podkreślają to, czego trenerzy uczą dzieci w Akademii. Do tego dochodzi chęć bycia jak on. To musi motywować – dodaje Truchlewski. Projekt graficzny przygotowało współpracujące z Akademią Bażant Studio.

drodzy rodzice

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x