Nikodem Kominiak – zawodnik września do lat 13-stu

09
Październik
2014

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-9

6

Od września tego roku władze Akademii postanowiły honorować wyróżniających się piłkarzy. Nagrodą będzie puchar dla najlepszego zawodnika danego miesiąca, przyznawany w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza kategoria to przedział wiekowy od 6 do 13 roku życia oraz druga od 14 do 19 roku życia.

Nagrody przyznawane są na podstawie nominacji wszystkich trenerów Akademii, którzy przedstawiają propozycje nazwisk piłkarzy ze swoich roczników. Następnie propozycje są dyskutowane i trenerzy wybierają dwóch zawodników wyróżniających się szczególnie swoją grą i postawą na boisku oraz poza nim w danym miesiącu.

Zawodnikiem września wyróżnionym w kategorii wiekowej 6-13 lat został Nikodem Kominiak. Nikodem urodził się w 2006 roku i występuje w drużynie U-9. Na wyróżnienie zasłużył sobie swoją postawą na boisku i poziomem gry w turniejach Eurobank Cup oraz turnieju w Będzinie. Ważną kwestią poruszoną przez trenera Patryka Jałochę jest fakt, iż Nikodem nie opuszcza żadnego treningu i zawsze jest w pełni zaangażowany na zajęciach.

1

Nagrodę Nikodemowi wręczał koordynator Akademii Rafał Wisłocki. Towarzyszyli mu trenerzy Michał Jania, Bartosz Podlewski oraz trener rocznika 2006 – Patryk Jałocha.

3

 

7

5

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x