Nike Premier CUP: Wisła 2002 poznała grupowych rywali

18
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

bz05282016-1220

Wisła Kraków 2002 zameldowała się w Łodzi, zjadła kolację i poznała grupowych rywali w turnieju Nike Premier Cup. Podopieczni trenera Adriana Filipka wylosowani zostali do grupy D, w której zmierzą się z Jagiellonią Białystok, Stalą Mielec oraz obrońcą tytułu Pogonią Szczecin,. Wszystkie spotkania grupowe zostaną rozegrane w piątek i od ich wyników zależy, czy wiślacy pozostaną w dalszej rywalizacji.

Turniej Nike Premier Cup to nieoficjalne Mistrzostwa Polski do lat 15. Rywalizuje w nim 16 drużyn – po jednej z każdego województwa. Zwycięzca nie tylko staje się najlepszym w naszym kraju, ale też uzyskuje promocję do rozgrywek międzynarodowych, którą są ostatnią fazą przed wielkimi finałami, które odbywają się z udziałem najlepszych klubów na świecie. Turniej rozgrywany jest w Łodzi, na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, a spotkania trwają po 40 minut.

Grupa A: Naki Olsztyn, Zagłębie Lubin, ŁKS Łódź, Zawisza Bydgoszcz
Grupa B: Legia Warszawa, Lech Poznań, Korona Kielce, MOSiR Opole
Grupa C: BKS Lublin, Falubaz Zielona Góra, Chojniczanka Chojnice, GTV Stadion Śląski
Grupa D: Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Stal Mielec, Wisła Kraków

Plan meczów Wisły:
10:00 Stal Mielec
11:00 Pogoń Szczecin
15:30 Jagiellonia Białystok

W piątek rozegrane zostaną mecze grupowe, w sobotę – ćwierćfinały i półfinały, natomiast w niedzielę odbędzie się finał. Trzymajcie kciuki!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x