Najlepsi w Skotnikach!

07
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

2005

Wisła Kraków 2005 z kolejnym triumfem! Młodzi wiślacy zajęli pierwsze miejsce w Uhlsport Cup 2016, który odbył się 5-6 marca w Skotnikach. W drodze po końcowy sukces podopieczni trenera Macieja Papieża nie przegrali ani razu. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Bartek Sowa.

Pierwszego dnia wiślacy rywalizowali w grupie A, w której mierzyli się z KKS Kalisz, STF Champion Warszawa, Polonią Słubice i AS Pomorze. W czterech meczach zgromadzili dziesięć punktów, remisując jedynie z drużyną z wielkopolski. Pierwsze miejsce dało naszym zawodnikom promocję do fazy pucharowej. Tam pierwszym rywalem był Ruch Radzionki, gładko ograny przez Wisłę 4:1. Do emocjonującego starcia doszło w półfinale. Wiślacy po regulaminowym czasie gry remisowali z Football Academy Szczecin i dopiero rzuty karne przesądziły o zwycięstwie podopiecznych trenera Papieża. Równocześnie bardzo dobrze radził sobie Karol Wadowice, w dwóch niedzielnych meczach nie tracąc bramki. Co ciekawe starcie z wadowiczanami był już trzecim w ciągu miesiąca – wcześniej obie drużyny grały ze sobą w ramach SPAR Biała Gwiazda CUP i meczu sparingowego. Tym razem to wiślacy byli lepsi, zwyciężając 1:0 po bramce Iana Morgana. Gratulacje!

Wyniki Wisły Kraków U-11 podczas Uhlsport Cup 2016:
Wisła – AS Pomorze 3:0
Wisła – KKS Kalisz 1:1
Wisła – STF Champion Warszawa 3:2
Wisła – Polonia Słubice 4:0
Wisła – Ruch Radzionków 4:1
Wisła – FC Szczecin 0:0 (2:0 k.)
Wisła – Karol Wadowice 1:0

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Krystian Stryszowski, Dawid Kutermak, Adrian Lewiński, Bartłomiej Sowa, Dawid Morys, Ian Morgan, Wojciech Bielecki, Piotr Wojtowicz, Aleksander Paczka, Adrian Sikora

Końcowa klasyfikacja:
1. Wisła Kraków
2. Karol Wadowice
3. Znicz Pruszków
4. FA Szczecin
5. KKS Kalisz
6. Ursus Warszawa
7. DAP Dębica
8. Ruch Radzionków
9. Wisła Puławy
10. AP Oleśnica
11. STF Champion Warszawa
12. Forteca Świerklany
13. Polonia Słubice
14. AP 21
15. GKS Tychy
16. Parasol Wrocław
17. Unia Warszawa
18. AS Pomorze
19. SMS Resovia Rzeszów
20. SMS Jarosław

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x