Nagroda za aktywność. Reprezentacja Przedszkoli Wisły Kraków

03
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-7

spar biała gwiazda cup z przedszkolakami

Wyjątkowa nagroda czeka na wyróżniających się uczestników projektu Przedszkole z Białą Gwiazdą. Trenerzy Wiślackich Skrzatów prowadzący zajęcia w krakowskich przedszkolach wytypowali czternastkę przedszkolaków, którzy wystąpią w SPAR Biała Gwiazda CUP 2010. Jest to forma nagrody za zaangażowanie i aktywność podczas zajęć.

SPAR Biała Gwiazda CUP

Przed nami inauguracja cyklu turniejów SPAR Biała Gwiazda CUP. Będzie to kolejna świetna okazja do nauki i rozwoju umiejętności piłkarskich naszych zawodników, ale też na pewno świetna okazja dla debiutu Reprezentacji Przedszkoli Wisły Kraków. Jest to kolejny etap rozwoju współpracy Akademii z krakowskimi przedszkolami. – Chcemy rozruszać najmłodszych, zarazić pasją do piłki czy też ogólnie sportu. Tak żeby mogli poczuć atmosferę turnieju. Zresztą podkreślamy, że ci, którzy ćwiczą w przedszkolach są częścią Wisły, a takie wydarzenia mają to potwierdzać – mówi Piotr Wijata, Koordynator Wiślackich Skrzatów.

baz12052016-2241

Przypomnijmy, że ten projekt realizowany jest przez Akademię od ponad roku. Jego głównym założeniem jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Zajęcia sportowe odbywają się w 11 krakowskich przedszkolach, w których z trenerami Wisły Kraków ćwiczy ponad 200 dzieci z przedziału wiekowego 3-6 lat. – Organizowaliśmy już turniej piłkarski stricte dla przedszkoli, zaprosiliśmy ich też na Mikołajki, często wchodzą na mecze pierwszej drużyny, a teraz kolejnym etapem jest wynagradzanie tych najaktywniejszych występem w turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP – wyjaśnia Wijata. I dodaje, że Wiśle zależy na nagradzaniu wyróżniających Będzie też jednym z trenerów prowadzących grupę przedszkolaków w tym turnieju. – Z pewnością jest to dla nich duże wyróżnienie i mam nadzieję, że sygnał do tego, żeby dalej rozwijać swoje umiejętności. Cieszy, że nie tylko chłopcy zagrają, ale też trzy dziewczynki, które na tym poziomie nie odstają od kolegów – dodaje. W turnieju dominować będą zawodnicy z rocznika 2010, ale w RPWK wystąpią też młodsi.

Przedszkole z Białą Gwiazdą

Przedszkolaki zmierzą się z dwiema drużynami Wisły Kraków, Akademią Piłkarską Bonito, Orzełkiem Przeworsk, Fablokiem Chrzanów i Grębałowianką Kraków. Początek turnieju już o 9:30 w Hali Głównej TS Wisła Kraków.

2010_pop2

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x