Nabór do najmłodszych grup w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków

21
Sierpień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa / U-7

bz06252016-9206

W dniach 27 sierpnia – 3 września odbędzie się nabór do Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dla dzieci urodzonych w latach 2010 – 2013. Wszyscy chętni młodzi kandydaci na piłkarzy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i zapisać się do Wisły podczas próbnych zajęć rozłożonych na cztery dni. Zapraszamy serdecznie!

Dlaczego warto dołączyć do Akademii? Ponieważ szkolimy najlepiej w Małopolsce i dzięki dynamicznemu rozwojowi oferujemy młodzieży bardzo dobre warunki do trenowania. O regularne postępy zawodników dba profesjonalny sztab szkoleniowy złożony z ponad trzydziestu osób. Skupiamy się na pracy nie tylko w sferze piłkarskiej, ale również mentalnej czy żywieniowej. Efekty są w postaci reprezentantów Polski oraz sukcesów zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Czym się wyróżniają treningi w Wiśle Kraków? Pracą w małych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy zapewniają dzieciom odpowiedni rozwój sportowy, kładąc również spory nacisk na wartości moralne oraz edukacyjne, mającą doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Poczuciem przynależności do jednego z najlepszych polskich klubów w historii. Naszym zawodnikom przysługuje również darmowy udział w meczach pierwszej drużyny.

dzien_otwarty02

Wszystkie treningi naborowe, między 27 sierpnia a 3 września, odbywać się będą na Boisku Treningowym, przy ul. Reymonta 22. Podczas zajęć rodzice i opiekunowie dzieci będą mieli możliwość bliższego poznania sposobu funkcjonowania Akademii. Do ich dyspozycji będą Koordynator ds. Szkolenia Rafał Wisłocki oraz sztab szkoleniowy Akademii, w tym Psycholog Aleksandra Adamiec i Edukator ds. Odżywiania i Suplementacji Wojciech Włodarczyk. Jedną z zaplanowanych atrakcji dla dzieci będzie zwiedzanie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

Trenerami w roczniku 2010 są Gerald Imiolek oraz Paweł Paczka. Koordynatorem Wiślackich Skrzatów jest Piotr Wijata.

Wiślackie Skrzaty (roczniki 2011-2013) to projekt realizowany przez Akademię od września 2014 roku. Ich głównym celem jest propagowanie sportowego oraz zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Zajęcia oparte są na ciekawych zabawach i grach ruchowych, rozwijających równowagę, motorykę oraz umiejętności piłkarskie. Forma zajęć to opowieści o różnej tematyce, pozwalające dzieciom rozwijać się na wielu płaszczyznach. Zajęcia prowadzą trenerzy Wisły Kraków i odbywają się one w weekendy na obiektach Akademii.

Szczegółowe informacje: akademia@tswisla.pl lub +48 781 520 854

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x