„Mocni rywale wskazali nam gdzie mamy rezerwy”. Wisła Kraków U-15 trzecia w Łodzi

06
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

DSC_1403

W sobotę zawodnicy Wisły Kraków U-15 rozegrali w Łodzi trzy sparingi w charakterze turnieju. Rywalami podopiecznych Rafała Wisłockiego byli Górnik Zabrze, Znicz Pruszków i ŁKS Łódź.

Wiślacy rozpoczęli rywalizację od pokonania Górnika Zabrze 2:0 po golach Michała Cienkosza i Arkadiusza Kasi, później jednak przyszły dwie porażki.

Turniej w Łodzi był rywalizacją drużyn zajmujących pierwsze bądź drugie miejsce w swoich ligach, więc poziom rywalizacji był wymagający. Przeplataliśmy dobre momenty ze słabszymi. W cyklu treningowym pracowaliśmy nad grą defensywną we własnej strefie oraz szybkim wyjściem po przejęciu i to zadanie realizowaliśmy w pierwszym i trzecim meczu oraz drugiej połowie spotkania ze Zniczem. Pierwsza odsłona z rywalami z Pruszkowa była najbardziej wymagającym fragmentem. Nie do końca poradziliśmy sobie zwłaszcza podczas kontrpressingu rywala na naszej połowie. MVP turnieju został Michał Cienkosz, który swoimi zagraniami czarował publikę i rywali, a gol w meczu z Pruszkowem mógłby być kandydatem do bramki sezonu! Wysoka formę z ostatnich tygodni potwierdzili Bentkowski, Główczyk, Jampich i Kolendowski. Mocni rywale wskazali nam gdzie mamy rezerwy, nad jakimi aspektami musimy popracować i od poniedziałku wracamy do pracy. W najbliższym czasie bardziej skupimy się na działaniach ofensywnych – podsumował występ swojej drużyny trener Wisłocki.

Wyniki Wisły U-15:
Wisła Kraków – Górnik Zabrze 2:0 (Michał Cienkosz, Arkadiusz Kasia)
Znicz Pruszków – Wisła Kraków 2:1 (Michał Cienkosz)
ŁKS – Wisła Kraków 2:0

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Kamil Broda, Konstanty Karagiannakos, Dawid Jampich, Bartosz Główczyk, Dominik Wójcik, Kamil Bentkowski, Klaudiusz Kaczkowski, Grzegorz Janiczak, Michał Cienkosz, Adrian Gałka, Michał Zając, Kamil Pachel, Arkadiusz Kasia, Wojciech Ruśniak, Szymon Windys, Tomasz Kolendowski oraz Jakub Kościelniak.

fot. lodzkifutbol.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x