MLT: Wisła Kraków 2002 Mistrzem Małopolski!

01
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2002

W przedostatniej kolejce Małopolskiej Ligi Trampkarzy Wisła Kraków 2002 zapewniła sobie Mistrzostwo! Podopieczni trenera Adriana Filipka pokonali Górnik Libiąż 5:0 i jeszcze przed ostatnim meczem mogli się cieszyć z końcowego triumfu. W nagrodę w sierpniu staną do rywalizacji o Mistrzostwo Polski w kat. U-15 w Łodzi.

Wiślacy jechali do Libiąża przede wszystkim zagrać dobry mecz i potwierdzić całoroczną dyspozycję. Pierwsze minuty należały do nich, ale brakowało skuteczności. W dobrych sytuacjach pudłowali Adrian Mirecki i Adrian Warmuz. W 22. minucie Michał Supel uruchomił podaniem Mireckiego, a ten w sytuacji sam na sam otworzył wynik meczu. Pięć minut później było już 2:0. Znowu dogrywał Supel, a tym razem strzelał Filip Nowak. W 31. minucie Kacper Masny podwyższył prowadzenie strzałem z rzutu wolnego. Po przerwie wiślacy nie odpuszczali i pierwszą dobrą sytuację stworzyli sobie po 10 minutach. Po dograniu Masnego w słupek strzelił Mateusz Grzybowski. Po minucie było już 4:0. Wiktor Martuszewski wykończył dogranie Daniela Muniaka. Dzieła zniszczenia dokonał Grzybowski w ostatniej minucie. Wisła wygrała 5:0 i na jeden mecz przed końcem ligi została Mistrzem Małopolskiej Ligi Trampkarzy 2002. Gratulacje!

16. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy 2002
1 czerwca, godz. 17:00, ul. Piłsudzkiego 10, Libiąż
Górnik Libiąż – Wisła Kraków 0:5 (0:3)
Adrian Mirecki 22′, Filip Nowak 27′, Kacper Masny 31′, Wiktor Martuszewski 46′, Mateusz Grzybowski 69′

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Wiktor Martuszewski, Patryk Pischinger, Jakub Zima, Kacper Masny – Aleks Leśniak, Daniel Muniak, Michał Supal, Adam Warmuz, Adrian Mirecki, Filip Nowak – Jakub Glanowski, Bartłomiej Kulig, Jakub Kulig, Jakub Galos, Konrad Konik, Bartłomiej Gierek Mateusz Grzybowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x