MLT: Hattrick Kasi daje Wiśle trzy punkty

Kwiecień
2016

Kategoria Aktualności

Arkadiusz Kasia

Po bardzo długiej przerwie do rozgrywek ligowych wróciła drużyna Wisły 2001. Podopieczni trenera Rafała Wisłockiego po dobrym spotkaniu wygrali z Unią Tarnów 4:1. Wiślacy już w pierwszej połowie rozstrzygnęli to spotkanie, a hattrickiem popisał się Arkadiusz Kasia.

Biała Gwiazda od samego początku ruszyła do ataków i zdominowała rywala. Już w 4. minucie dobrą piłkę od Michała Zająca dostał Adrian Gałka i w pojedynku sam na sam pokonał bramkarza gości. Wiślacy nie przestawali atakować, ale na następną bramkę musieli czekać do 25 minuty. Arkadiusz Kasia wrzucił z rzutu wolnego, a piłka po dotknięciu od jednego z rywali wpadła do siatki. Trzecią bramkę w tym spotkaniu również strzelił Kasia, którzy wykorzystał bardzo dobre podanie ze środka pola. W drugiej połowie Wisła znowu szybko strzeliła bramkę, a do bramki po raz trzeci w tym spotkaniu trafił Kasia. Chwilę później mogło być 5:0, po ciekawym rozegraniu rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się spalonego Dawida Jampicha. W 49. minucie Unia zdobyła honorową bramkę. Piotr Mróz bardzo dobrym uderzeniem z dystansu zaskoczył Konstantego Karagiannakosa i ustalił wynik spotkania na 4:1.

Najbardziej po tym meczu cieszy mnie to, że zaprezentowaliśmy to, co ostatnio trenowaliśmy. Bardz dobrze wychodził nam transfer pozytywny, czyli zachowanie zespołu po przechwycie piłki w środku pola. Dwie takie akcje przeprowadziliśmy wzorowo, które zakończyły się bramkami Arka i Adriana – powiedział po meczu trener Rafał Wisłocki