MLT: Gol z wolnego przesądził

18
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2002

W ostatnim meczu ligowym w tym sezonie Wisła Kraków 2002 pokonała w Tarnowię Unię 1:0. Przesądził strzelony w końcówce gol z rzutu wolnego. Wiślacy już wcześniej zapewnili sobie Mistrzostwo Małopolski Trampkarzy i awans do Mistrzostw Polski w Łodzi.

W 65. minucie Jakub Zima uderzeniem zza pola karnego sprawił, że trzy punkty powędrowały do Krakowa. Do tego momentu Biała Gwiazda przeważała, ale była nieskuteczna. W ataku dwoił i troił się Michał Supel, ale albo jego podania były marnowane przez kolegów, albo sam nie wykorzystywał sytuacji. Ostatecznie przesądził środkowy obrońca, który nie czekając aż bramkarz ustawi swoich zawodników oddał sprytny strzał obok muru. Za wiślakami świetna runda – siedem zwycięstw i jeden remis w lidze oraz dobre turniejowe występy w Dortmundzie i Szczecinie. To była dobra wiosna!

18. kolejka, Małopolska Liga Trampkarzy 2002
18 czerwca, godz. 10:00, ul. Traugutta 7a, Tarnów
Unia Tarnów – Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Jakub Zima 65′

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Galos, Bartłomiej Gierek, Jakub Kulig, Aleks Leśniak, Kacper Masny, Filip Nowak, Patryk Pischinger, Michał Supel, Adam Warmuz, Jakub Zima oraz Mateusz Grzybowski, Konrad Konik, Bartłomiej Kulig, Maciej Partyka

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x