Młodzi rozpoczęli przygotowania z pierwszą drużyną

09
Styczeń
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

baz01092017-5973

Pod okiem nowego trenera, Francisco Ramíreza, przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze pierwszej drużyny. W treningach udział brać będą również nasi młodsi zawodnicy: Przemysław Porębski oraz Jakub Ptak, a wkrótce dołączy do nich również Kacper Laskoś, który dzisiaj był nieobecny z powodu badań.

Zdjęcia z pierwszego w tym roku treningu Wisły Kraków

Wiślacy rozpoczęli trening w Myślenicach o 11:00 w siłowni, choć część była nieobecna z powodu badań, które pozostali będą przechodzić jutro i pojutrze. Później udali się na boisko, gdzie po krótkiej rozgrzewce zaczęli ćwiczyć pod okiem nowego trenera oraz jego asystentów. Przez najbliższych dziesięć dni piłkarze Białej Gwiazdy będą pracować nad techniką, taktyką oraz wytrzymałością. 19 stycznia rozegrają swój pierwszy sparing podczas zimowych przygotowań, rywalem będzie Raków Częstochowa. 22 stycznia udadzą się do Belek, gdzie spedzą blisko dwa tygodnie, rozgrywając trzy sparingi. Po powrocie, 4 lutego, rozegrają ostatni mecz kontrolny z Zagłębiem Sosnowiec, a już tydzień później Wisła rozegra pierwszy mecz ligowy w tym roku, przeciwko Koronie Kielce.

W treningu uczestniczyli również młodsi zawodnicy: Przemysław Porębski oraz Jakub Ptak. Porębski zdążył już zadebiutować w pierwszej drużynie w meczu przeciwko Pogoni Szczecin. Na pierwszy występ czeka Ptak, który zdążył już załapać się do kadry meczowej. Do treningów dołączy wkrótce również Kacper Laskoś, który przechodził dzisiaj badania.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x