#MłodaWisłaGra: Wielki Czwartek na ligowych boiskach

28
Marzec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ03242018-8200

Zanim nasi zawodnicy rozjadą się do siebie na Święta, rozegrają kolejne mecze ligowe. Do gry wkraczają drużyny Młodzików, a kolejne mecze czekają zespoły U17 i U15.

Jako mistrz jesieni do Małopolskiej Ligi Młodzików przystępuje Wisła 2005. Pierwszym rywalem Białej Gwiazdy będzie Akademia Piłkarska 21 Kraków im. Henryka Reymana. W tej samej lidze, ale poziom niżej występuje rocznik 2006. Dla drużyny trenera Patryka Jałochy będzie to ciekawa runda – w której rywalizować będą z drużynami rok starszymi.

W Myślenicach odbędzie się mecz w ramach 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U15. Mająca komplet punktów Wisła podejmie Motor Lublin, który do tej pory raz wygrał, raz przegrał. W poprzedniej rundzie Wisła dwukrotnie pokonała lublinian: 3:0 na wyjeździe i 4:2 u siebie. Kolejne zwycięstwo po inauguracji z Tarnovią postara się dołożyć Wisła U17. Czwartkowym rywalem Białej Gwiazdy będzie Garbarnia Kraków.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

grafiki_meczowe_2018_03_29_wielki_czwartek_facebook_1200x900

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x