#MłodaWisłaGra: Weekend w domu

13
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ04112018-0936

Jeden mecz w piątek, dwa w sobotę i dwa w niedzielę – tak prezentuje się weekend pod względem meczów ligowych.

Rywalizację zaczniemy od ciekawie zapowiadającego się meczu Wisły 2005 w Brzesku z miejscowym Okocimskim – gospodarze mają po trzech meczach komplet punktów. Pozostałe mecze, jakie Biała Gwiazda rozegra w ten weekend, będą domowymi – dwa z nich odbędą się w sobotę. Najpierw rocznik 2004 podejmie przy Reymonta 22 Unię Tarnów, tym samym inaugurując rundę wiosenną (tak, 14 kwietnia!). Goście ligę zaczęli tydzień temu wygrywając 3:0 z Progresem Kraków. Jest to jedyna liga, w jakiej nasze drużyny występują, która ma zaliczone punkty z poprzedniej rundy. Wisła zimę spędziła na pozycji lidera.

O 14:00 dojdzie do kolejnego pojedynku w ramach Centralnej Ligi Juniorów U15. Do Krakowa przyjadą Karpaty Krosno, które w tabeli są na przedostatnim miejscu, ale do drugiej Wisły tracą tylko cztery punkty.

Na boisku przy ul. Szablowskiego 1 powracająca z Budapesztu i liderująca pewnie (komplet zwycięstw i bilans 15:1) w tabeli Wisła U17 podejmie Dunajec Ostrowsko w 5. kolejce MLJM. Dopełnieniem weekendowej rywalizacji będzie starcie Wisły 2006 z rówieśnikami Sandecji.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

grafika_meczowa_2018_04_13_instagram_1080x1080_b

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x