#MłodaWisłaGra: Sobota przy Reymonta

07
Wrzesień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17

BAZ180905-8410

Trzy z czterech meczów, które w sobotę rozegramy, odbędą się przy Reymonta 22. W delegację wyjedzie rocznik 2004, natomiast rocznik 2007 zamiast ligi rozegra turniej.

Dzień w mateczniku rozpocznie drużyna U14, która podejmie Słowika Olkusz. Wiślacy mają za sobą dwa spotkania, w których zdobyli trzy punkty. Rywale legitymują się identyczną zdobyczą. Następnie na boisko wyjdą zawodnicy Wisły i BKS Lublin, którzy zmierzą się w ramach 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17. Po dotychczasowych meczach ciężko oceniać i przewidywać, skoro pierwszą (Wisłę) od ostatniej (Stal Mielec) dzielą trzy punkty.

Dokończeniem soboty będzie mecz 4. kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików – rywal Białej Gwiazdy to Tarnovia Tarnów. Wcześniej, bo o 12:30, Resovia podejmie Wisłę U15. Przerwę od ligi ma Wisła U12, która jednak pracowicie spędzi najbliższe dwa dni – rywalizując z drużynami z całej Polski w Bydgoszczy.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

matchday_8-9.09

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x