#MłodaWisłaGra: Powrót na Reymonta

06
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ04042018-9839

Udanie w środku tygodnia rywalizowała najstarsza drużyna Akademii – Wisła U17, która rozgromiła Akademię Piłkarską 21 po trzech bramkach Kacpra Durdy i jednej Kacpra Wydry. Przed nimi kolejne wyzwanie – mecz z Progresem Kraków, który po trzech ma tak, jak Wisła komplet punktów.

Do Kielc, na mecz z miejscową Koroną, w ramach 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U15, uda się Wisła 2003. Obie drużyny spotkają się ze sobą po raz kolejny – wiosną zdecydowanie lepsza była Biała Gwiazda, która wygrała 3:1 na wyjeździe i 5:0 u siebie. Do tej pory Wisła oraz Korona zdobyły po sześć punktów w trzech meczach. Zawodnicy trenera Mateusza Stolarskiego mają za sobą nietypowy mikrocykl treningowy, ponieważ we wtorek trenowali sztuki walki, a w czwartek przeszli szkolenie medialne.

Na swoim boisku, przy ulicy Reymonta 22, rocznik 2005, uskrzydlony środową wygraną z Sandecją Nowy Sącz, podejmie Tarnovię Tarnów. Na tym kończą się ligowe mecze Młodej Wisły. Startuje liga Wisły 2004, ale podopieczni trenera Tomasza Tchórza, z powodu wycofania się drużyny Okocimskiego Brzesko, pauzują w pierwszej kolejce. Z kolei rocznik 2006 udał się w piątkowy poranek do Niemiec, gdzie zagra w turnieju E.INFRA Junior Cup Wśród grupowych rywali m.in. belgijskie KV Mechelen i niemiecka Arminia Bielefeld.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

weekend04

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x