#MłodaWisłaGra: Intensywna niedziela

20
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ04142018-1122

Jedno spotkanie w sobotę, trzy w niedzielę i pauza rocznika 2003 – tak zapowiada się najbliższy weekend ligowych drużyn Akademii. Oprócz tego do Trencina udała się Wisła 2007.

Pauza ligowa czeka Wisłę Kraków 2003, która z uwagi na powołania do reprezentacji Polski dla trzech zawodników (podsumowanie występów Hoyo-Kowalskiego, Buksy i Warczaka TUTAJ) przełożyła mecz z TOP 54 Biała Podlaska.

Grają za to pozostali – jako pierwsi zagrają zawodnicy rocznika 2005, którzy mają za sobą mało udany okres, więc staną przed świetną okazją do powrotu na właściwe tory. Ich mecz z Progresem Kraków będzie jedynym sobotnim spotkaniem drużyn Akademii.

W niedzielę dzień zaczniemy od rywalizacji dwóch drużyn, które w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych idą do tej pory łeb w łeb. Zarówno Wisła, jak i Sandecja, mają aspiracje awansu do CLJ U17, a po niedzieli ktoś będzie bliżej.

Kolejne spotkania to rywalizacja Wisły 2006 w Oświęcimiu z Unią, która od niedawna jest Klubem Partnerskim Wisły. Dla zawodników trenera Patryka Jałochy jest to wymagająca liga, ponieważ są młodszą drużyną, a Unia do tej pory w czterech meczach zgromadziła dziesięć punktów.

Ostatnim meczem będzie starcie roczników 2004 Wisły i Progresu, dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

grafiki_meczowe_2018_04_21_instagram_1080x1080_b

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x