Aktualności

#MłodaWisłaGra: Dobrze zakończyć październik

Przed nami kolejny weekend zmagań naszych młodzieżowych drużyn w ramach Centralnej Ligi Juniorów, podczas którego trzy z pięciu spotkań rozegramy w roli gospodarza. Dwa mecze odbędą się w sobotę, a trzy w niedzielę.

Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy z drużyny U13, którzy na własnym boisku podejmą zespół Termaliki Nieciecza. Początek tego spotkania o godzinie 10.00. Zaraz po nich, bo o godzinie 12.00 o punkty powalczą ich młodsi koledzy z drużyny U12, a ich rywalem będzie zespół Progresu Kraków.

W niedzielę czekają nas trzy spotkania. Do Łęcznej wybierze się zespół U15, który o godzinie 10.00 zmierzy swoje siły z ekipą miejscowego Górnika. Podopieczni trenera Patryka Jałochy rozegrają tym samym drugie spotkanie na wyjeździe z rzędu, bowiem w ostatniej kolejce zmierzyli się w Nowym Sączu z Sandecją, a mecz zakończył się zwycięstwem Wiślaków 2:0. O godzinie 12.00 na boisku AWF drużyna U17 prowadzona przez trenera Rafała Wisłockiego podejmie Stal Mielec. Biała Gwiazda po ostatnim blamażu w Kielcach z Koroną, będzie chciała wrócić na zwycięskie tory. W niedzielę swoje spotkanie rozegra również zespół U11, który zmierzy się w derbowym pojedynku z zespołem Hutnika Kraków.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

Menu