#MłodaWisłaGra: Derby w CLJU17!

28
Wrzesień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17

BAZ180908-8687

Derby Krakowa w Centralnej Lidze Juniorów U17 będą z pewnością najbardziej elektryzującym meczem naszych młodzieżowych drużyn. Wszystkie mecze ligowe gramy w sobotę.

Najwcześniej, bo już o 9:00, zagra rocznik 2007, który zaczyna rundę rewanżową w Krakowskiej Ekstralidze Młodzików meczem przeciwko Bronowiance Kraków. O 12:00 w Krakowie odbędą się dwa mecze Centralnej Ligi Juniorów z udziałem Wisły. Na obiekcie Wawelu Cracovia podejmie naszą drużynę U17. Po sześciu meczach Wisła z dziesięcioma puntkami jest trzecia i ma punkt przewagi nad sobotnim przeciwnikiem. Z kolei na Reymonta przyjedzie lider CLJ U15 – Korona Kielce. Podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego tracą do niej dwa punkty.

W Kryspinowie zagra Wisła Kraków U14, która zagwarantowała sobie już grę w grupie mistrzowskiej Krakowskiej Ekstraligi Trampkarzy, w której cztery drużyny zagrają o awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Ostatnim sobotnim meczem będzie starcie rocznika 2006 z Okocimskim Brzesko, które zainauguruje rundę rewanżową w Małopolskiej Lidze Młodzików.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

matchday_29.09

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x