MLM: Wisła Kraków 2003 Mistrzem Małopolski!

08
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

Wisła 2003 podczas Grabki

Ciężka praca przez cały sezon przyniosła efekt! Wisła Kraków 2003 powtórzyła zeszłotygodniowy sukces rok starszych kolegów i została Mistrzem Małopolski. Wiślacy zdominowali rywali w lidze Młodzików.

Tak się ułożyły mecze, że zawodnikom trenera Mateusza Stolarskiego przepadła radość na boisku. W dzisiejszym spotkaniu 21. kolejki Krakus Nowa Huta pokonał Akademię Piłkarską 21 4:3, co sprawiło, że na dwa mecze przed końcem sezonu Wisła ma dziewięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Akademią. Wiślacy osiągnęli sukces w świetnym stylu. 17 meczów wygrali, przy dwóch porażkach i jednym remisie, legitumając się bilansem bramkowym 53:19. Gratulacje!

Musimy przede wszystkim patrzeć na aspekt szkoleniowy, a z ostatnich meczów w naszym wykonaniu można być zadowolonym. O mistrzostwie w tej kategorii wiekowej mało kto za parę lat będzie pamiętał, dlatego chłopcy muszą się skupić na tym, żeby ten sukces powtarzać co roku, aż dojdą do seniorskiej piłki. Z kolei jest to na pewno fajna nagroda za cały rok treningów. Ale sezon się jeszcze nie skończył, przed nami turniej w Ostródzie i dwa mecze ligowe z bardzo dobrymi rywalami – powiedział trener Wisły 2003, Mateusz Stolarski.

Zawodnicy, którzy wystąpili w sezonie 2015/16: Maciej Łabuz, Jakub Butrymowicz, Mateusz Kulma, Bartosz Pietruszka, Dominik Król, Aleksander Buksa, Patryk Fundament, Jan Rolski, Karol Włodarski, Aleksander Kowalski, Szymon Gołąb, Kamil Sanojca, Mateusz Gniecki, Maciej Tracz, Kasper Burkat, Wiktor Skrzyński, Bartłomiej Fojt, Mateusz Kaleta, Michał Opalski, Jakub Lorek, Dawid Dąbrowski, Kamil Oleś, Daniel Hoyo-Kowalski, Filip Leśniak, Arkadiusz Krysik

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x