MLM: Remis lidera

23
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

2003

W meczu 14. kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików Wisła Kraków 2003 zremisowała w Nowym Sączu z Sandecją 1:1. Mecz był wyrównany i obie drużyny mogą być zadowolone z tego punktu. – Musimy szanować ten punkt, ponieważ Sandecja to bardzo dobra drużyna, co potwierdziła w dzisiejszym spotkaniu – powiedział po meczu trener Mateusz Stolarski.

Wiślacy mierzyli się w sobotnie popołudnie z trzecią drużyną ligi, więc można było oczekiwać wyrównanego spotkania. I tak rzeczywiście było. Obie drużyny atakowały, ale bramki padały dopiero w drugiej połowie. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Wisły. Po szybkim i sprytnym rozegraniu autu, Bartosz Pietruszka ruszył prawym skrzydłem, dograł wzdłuż pola karnego, a tam czekał Jan Rolski, który pewnie wykończył to dośrodkowanie. Sandecja odpowiedziała ładnym uderzeniem po dalszym słupku. W końcówce obie drużyny mogły przesądzić wynik spotkania, ale najpierw Szymon Gołąb trafił w słupek, a chwilę później jeden z gospodarzy przestrzelił na pustą bramkę.

14. kolejka, Małopolska Liga Młodzików
23 kwietnia, godz. 11:00, ul. Lwowska 226, Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków 1:1 (0:0)
Jan Rolski

Wisła Kraków: 1. Kasper Burkat – 3. Patryk Fundament, 4. Arkadiusz Krysik, 5. Filip Leśniak, 6. Bartek Pietruszka, 7. Jakub Lorek, 8. Szymon Gołąb, 9. Aleksander Buksa, 10. Dawid Dąbrowski, 11. Mateusz Gniecki, oraz 55. Bartłomiej Fojt, 13. Jan Rolski, 14. Mateusz Kulma, 15. Karol Włodarski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x