MLM: Lider wygrywa w Andrychowie

10
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

Beskid Andrychów - Wisła Kraków

Wisła Kraków 2003 po szalonym meczu zdobyła trzy punkty w Andrychowie, ogrywając miejscowy Beskid 5:3. Siedem bramek w tym meczu padło w drugiej połowie. Podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego, po jednodniowej przerwie, wrócili na pozycję lidera Małopolskiej Ligi Młodzików.

Sprawdźcie galerię z wyjazdu do Andrychowa!

Była to pierwsza kolejka Małopolskiej Ligi Młodzików po przerwie zimowej. Wiślacy prowadzenie uzyskali tuż po kwadransie gry, gdy Daniel Hoyo-Kowalski pewnie wykonał rzut karny. Do przerwy wynik już się nie zmienił, a jak się później okazało, prawdziwe strzelanie zaczęło się w drugiej odsłonie meczu. Najpierw Aleksander Buksa zdobył bramkę na 2:0, a dziesięć minut później Mateusz Gniecki pokonał bramkarza gospodarzy i na kwadrans przed końcem wiślacy prowadzili 3:0. Pięć minut później było już tylko 4:3. Najpierw zawodnicy Beskidu w ciągu dwóch minut dwukrotnie pokonali Kaspra Burkata. Następnie Mateusz Kaleta tuż po wznowieniu od środka gry znowu zapewnił wiślakom bezpieczną przewagę, ale gospodarze nie poddawali się i niemal natychmiastowo odpowiedzieli trzecim trafieniem. Ostatni głos w spotkaniu należał jednak do podopiecznych trenera Stolarskiego – Gniecki w 53. minucie wykorzystał swoją sytuację i ustalił wynik spotkania na 5:3. Biała Gwiazda mogła wygrać wyżej, ale w ostatnich minutach zmarnowała rzut karny.

Beskid - Wisła Kraków 3:5

12. kolejka, Małopolska Liga Młodzików
10 kwietnia, godz. 11:00, ul. Kościuszki 1
Beskid Andrychów – Wisła Kraków 3:5 (0:1)
Daniel Hoyo-Kowalski 16′, Aleksander Buksa 35′, Mateusz Gniecki 45′, 53′, Mateusz Kaleta 48′

Wisła Kraków: 12. Kasper Burkat – 9. Aleksander Buksa, 6. Karol Włodarski, 12. Arkadiusz Krysik, 4. Daniel Hoyo-Kowalski, 11. Dawid Dąbrowski, 7. Bartosz Pietruszka, 16. Filip Leśniak, 20. Jakub Lorek, 17. Kamil Sanojca, 2. Jan Rolski, 15. Mateusz Gniecki, 5. Patryk Fundament, 8. Mateusz Kaleta

radość po zwycięstwie z Beskidem

Beskid - Wisła Kraków 2003

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x