Czerwiec
2016

Kategoria Aktualności / U-16

JM

Rozkręcili się pod koniec rundy! Po dobrym meczu Wisła Kraków pokonała zwycięzcę grupy D Makroregionalnej Ligi Juniorów, AS Progres Kraków 4:3. Była to trzynasta, przedostatnia kolejka MLJM w tym sezonie.

Wynik spotkania w 5. minucie otworzył Szymon Gwiazda, który trafił również w pierwszym meczu przy Reymonta. Później jednak do głosu doszli wiślacy i za sprawą dwóch goli Michała Banika objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron sytuacja się powtórzyła i Adrian Grzybek szybko, bo w 42. minucie, pokonał Kacpra Loranca. Wiślacy odpowiedzili trafieniem Kacpra Pandyra i choć Grzybek ponownie wpisał się na listę strzelców to ostatnie słowo należało do Kuby Łyczaka, który swoim trafieniem dał Wiśle trzy punkty.