MLJM: Dziewiąta wygrana z rzędu Juniorów!

2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności / U-16

JM

Po emocjonującej końcówce Juniorzy Młodsi Wisły Kraków odnieśli dziewiąte zwycięstwo w sezonie. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Pawła Regulskiego pokonali na wyjeździe Tarnovię 1:0.  Zwycięstwo sprawiło, że nasi zawodnicy są blisko zajęcia pierwszego miejsca w grupie 3 Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, co sprawi, że w fazie finałowej będą rozstawieni z pierwszego miejsca.

Wiślacy szybko objęli prowadzenie – w 20. minucie Kacper Pandyra strzałem głową po rzucie rożnym otworzył wynik spotkania. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu, choć obie drużyny miały. Nieskuteczność zdominowała poczynania przede wszystkim wiślaków, którzy mieli okazje by rozstrzygnąć spotkanie już w pierwszej połowie. W drugiej gospodarze również skupili się na powstrzymywaniu ataków Białej Gwiazdy, ale w ostatniej minucie mogli wywalczyć jeden punkt. Dobrze jednak w bramce spisał się Kacper Loranc końcami palców broniąc strzał Tarnovii. Warto odnotować, że po dłuższych przerwach spowodowanych kontuzjami do składu wrócili Jakub Łyczak i Filip Handzlik.