MLJM: Dunajec Nowy Sącz – Wisła Kraków 1:3

Maj
2015

Kategoria Aktualności / U-16

Foto_JM_www

W Nowym Sączu mierzyły się ze sobą druga i trzecia drużyna Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Wisła Kraków, ogrywając miejscowy Dunajec 3:1, powiększyła przewagę w tabeli do czterech punktów.Mimo ciężkich warunków mieliśmy sporą przewagę. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, ale brakowało nam skuteczności, byliśmy za mało konkretni pod bramką przeciwnika. W drugiej już pod tym względem było lepiej – skomentował mecz trener Paweł Regulski.

Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis, a po przerwie jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, wykorzystując jedną z nielicznych sytuacji. Wiślacy wciąż jednak prowadzili grę i atakowali, co w końcu dało efekt. Łukasz Sochacki minął dwóch zawodników Dunajca i strzałem po długim rogu wyrównał stan meczu. Chwilę później Kuba Łyczak wykorzystał zamieszanie w polu karnym i strzałem z bliska dał Wiśle prowadzenie. W 70. minucie zdobył swoją drugą bramkę kończąc pewnym uderzeniem dogranie Norberta Stachury. – Mimo straty bramki, z gry mieliśmy więcej, przeważaliśmy. Mogliśmy jeszcze podwyższyć wynik, ale brakowało skuteczności. Jestem zadowolony z gry chłopaków – podsumował trener Regulski. Wisła traci do pierwszej Garbarni cztery punkty.

Dunajec Nowy Sącz – Wisła Kraków 1:3 (0:0)