Małopolska Liga Młodzików: Zaczynamy od zwycięstwa!

Kwiecień
2015

Kategoria Aktualności / U-13

Foto_2002_www

Bardzo udany początek Małopolskiej Ligi Młodzików! Podopieczni Michała Jani pokonali na wyjeździe Beskid Andrychów 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie, a ich autorami byli Michał Przybyło oraz Aleks Leśniak.

W pierwszej połowie nasi zawodnicy mieli przewagę na boisku, jednak nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Piłka do siatki wpadła dopiero dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy, a autorem trafienia został Michał Przybyło, który wykorzystał podanie Michała Supla i technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. Druga bramka padła parę minut później. Kacper Masny uderzył po dośrodkowaniu, bramkarz obronił jego strzał, jednak do piłki popadł Aleks Leśniak, który pięknym, plasowanym uderzeniem nie dał szans rywalowi.

Wisła mogła strzelić w drugiej połowie więcej goli, jednak w kluczowych momentach zawodziła skuteczność. – Cieszę się, że w drugiej połowie poprawiliśmy kilka aspektów, przede wszystkim graliśmy zdecydowanie szybciej, co pomogło nam stworzyć podbramkowe sytuacje – podsumował mecz trener Michał Jania.

Beskid Andrychów – Wisła Kraków 0:2 (0:0)
Michał Przybyło 40’, Aleks Leśniak 50’

Wisła: Szymon Goch – Filip Leśniak, Patryk Pischinger, Bartłomiej Kulig – Jakub Galos, Kacper Masny, Aleks Leśniak, Michał Supel – Michał Przybyło
Grali również: Daniel Hoyo-Kowalski, Jakub Kulig, Maciej Partyła, Jan Róg, Adam Warmuz