Maciej Musiał kończy pracę w Akademii

22
Grudzień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ11172017-8189

Krótko, bo niecałe pół roku, trwała ponowna przygoda Macieja Musiała z Wisłą Kraków. Zatrudniony w lipcu jako dyrektor sportowy Akademii kończy pracę przy Reymonta i przenosi się do Sandecji Nowy Sącz. Na razie tymczasowe jego obowiązki przejmie Rafał Wisłocki.

Maciej Musiał wrócił do Wisły w lipcu po rocznej pracy w Pogoni Szczecin. Jako osoba odpowiedzialna za dział sportowy nadzorował pracę czterech najstarszych grup młodzieżowych – od U17 do U14. Pracował bardzo krótko, ale okres ten oceniać trzeba bardzo pozytywnie, co najlepiej potwierdzić mogą współpracujący z nim trenerzy.

Doświadczenie z pracy w ekstraklasie oraz z wcześniejszej pracy z juniorami Wisły przeniesione w struktury Akademii z pewnością pozwoliło rozwinąć się trenerom, zawodnikom oraz pozostałym pracownikom Akademii. Musiał nie tylko zajmował się pracą biurową, ponieważ często też uczestniczył w treningach, jako dodatkowy trener. Znacząco dołożył się również do reaktywacji sekcji futsalu – organizując i prowadząc treningi, przygotowujące do występów w Pucharze Polski.

Dziękujemy za te pięć miesięcy wspólnej pracy ku chwale Białej Gwiazdy i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy! Do zobaczenia, Trenerze.

BAZ12172017-3703

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x