LIVE: Grabka 2018

09
Czerwiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

grafiki_06_05_strona_1200x800

Rozpoczęliśmy pierwszy dzień zmagań 31. Turnieju im. Adama Grabki – SPAR European CUP U12. Wyniki:

Zdjęcia oraz relacja – na bieżąco Facebook

Grupa A
Wisła Kraków – Ruch Chorzów 0:0
Benfica SL – NK Lokomotiva Zagreb 0:0
Grupa B
FCSB – FC Lahti 0:0
Wigry Suwałki – Pogoń Szczecin 0:1
Grupa A
Benfica SL – Tarnovia Tarnów 0:1
Ruch Chorzów – NK Lokomotiva Zagreb 0:4
Grupa B
Akademia Piłkarska Mam Talent – FCSB 2:0
Wigry Suwałki – FC Lahti 0:0
Grupa A
Wisła Kraków – Tarnovia Tarnów 3:0
Benfica SL – Ruch Chorzów 7:0
Grupa B
Akademia Piłkarska Mam Talent – Pogoń Szczecin 1:2
FCSB – Wigry Suwałki 1:0
Grupa A
Wisła Kraków – Benfica SL 0:1
NK Lokomotiva Zagreb – Ruch Chorzów 2:0
Grupa B
Akademia Piłkarska Mam Talent – FC Lahti 0:0
FCSB – Pogoń Szczecin 1:4
Grupa A
Ruch Chorzów – Tarnovia 2:0
NK Lokomotiva Zagreb – Wisła Kraków 3:0
Grupa B
Akademia Piłkarska Mam Talent – Wigry Suwałki 1:1
FC Lahti – Pogoń Szczecin 2:1

TABELA GRUPA A:
1. NK Lokomotiva Zagreb – awans do ćwierćfinału
2. Benfica SL – awans do 1/8 finału
3. Wisła Kraków – awans do 1/8 finału
4. Ruch Chorzów – o miejsca 13-20
5. Tarnovia Tarnów – o miejsca 13-20

TABELA GRUPA B:
1. Pogoń Szczecin – awans do ćwierćfinału
2. FC Lahti – awans do 1/8 finału
3. Akademia Piłkarska Mam Talent – awans do 1/8 finału
4. FCSB – o miejsca 13-20
5. Wigry Suwałki – o miejsca 13-20

Grupa C
Ruch Wynniki – Banik Ostrawa 2:0
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok 2:0
Grupa D
BATE Borysów – MSK Zilina 2:1
Escola Varsovia – Warta Poznań 0:0
Grupa C
Wisła Płock – Banik Ostrawa 0:0
Ruch Wynniki – Raków Częstochowa 0:1
Grupa D
Rozwój Katowice – MSK Zilina 1:1
BATE Borysów – Warta Poznań 0:0
Grupa C
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock 0:2
Raków Częstochowa – Banik Ostrawa 1:0
Grupa D
Escola – Rozwój 2:0
Warta – MSK Zilina 1:0
Grupa C
Ruch Wynniki – Wisła Płock 1:0
Banik Ostrawa – Jagiellonia Białystok 2:2
Grupa D
Rozwój Katowice – BATE Borysów 1:1
Escola Varsovia – MSK Zilina 1:0
Grupa C
Raków Częstochowa – Wisła Płock 0:0
Jagiellonia Białystok – Pogoń Wynników 2:1
Grupa D
Escola Varsovia – BATE Borysów 2:0
Warta Poznań – Rozwój Katowice 1:0

TABELA GRUPA C:
1. Raków Częstochowa – awans do ćwierćfinału
2. Ruch Wynników – awans do 1/8 finału
3. Wisła Płock – awans do 1/8 finału
4. Jagiellonia Białystok – o miejsca 13-20
5. Banik Ostrawa – o miejsca 13-20

TABELA GRUPA D:
1. Escola Varsovia – awans do ćwierćfinału
2. Warta Poznań – awans do 1/8 finału
3. BATE Borysów – awans do 1/8 finału
4. Rozwój Katowice – o miejsca 13-20
5. MSK Zilina – o miejsca 13-20

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x