KURO Piłkarz Marca: Sławomir Chmiel

29
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ_2296

Sławomir Chmiel został KURO Piłkarzem Marca! Skrzydłowy Wisły Kraków 2002 odebrał nagrodę z rąk trenera pierwszego zespołu Wisły Kraków, Kiko Ramireza. Towarzyszyli mu Jordi Jódar Comas i Goncalo Feio, którzy przyjrzeli się treningowi wiślaków.

Sławek przyszedł do nas kilkanaście miesięcy temu z Myślenic, jako wyróżniający się środkowy pomocnik. Uznaliśmy jednak, że jego potencjał motoryczny oraz umiejętności techniczne najlepiej wykorzysta jako skrzydłowy. I widać, że czuje się tam jak ryba w wodzie, może wygrywać pojedynki biegowe, i tak jak mówi: lubi strzelać gole. Ciężko pracuje, a w ostatnich miesiącach jest czołową osobą w drużynie. Pracuje z psychologiem, chodzi na spotkania z edukatorem żywieniowym – efekty widać w meczach – mówi o swoim podopiecznym trener Adrian Filipek.

Chmiel wyróżnił się w marcu w sparingach przeciwko Zagłębiu Lubin, MUKP Dąbrowa Górnicza i MOSiR Opole. Dwoma golami i asystą zapewnił też Wiśle w pierwszej kolejce wiosennej zwycięstwo nad Progresem Kraków. Wcześniej był też powoływany do reprezentacji Polski w swoim roczniku.

Sławomir Chmiel

bz08202016-3039

BAZ03052017-6525

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x