KURO Piłkarz Lutego: Szymon Waligóra

09
Marzec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

BAZ03082018-0835

Trenerzy Akademii dokonali wyboru KURO Piłkarza Lutego. Ich zdaniem, najbardziej na to wyróżnienie, zasłużył Szymon Waligóra z drużyny U11. Nagrodę otrzymał podczas czwartkowego treningu z rąk Kamila Wojtkowskiego. Gratulacje!

Szymon Waligóra urodził się 5 stycznia. Do Wisły trafił w 2015 roku, wcześniej reprezentował barwy Szkoły Futbolu Staniątki. – Połowę sukcesu masz już za sobą, teraz musisz utrzymać ten poziom i dążyć do kolejnych sukcesów – mówił mu Kamil Wojtkowski, który pojawił się na treningu młodych wiślaków specjalnie po to, żeby wręczyć Szymonowi puchar oraz koszulkę treningową. Młody, notabene, piłkarz opowiedział całej drużynie o swoich początkach w piłce, o pierwszym klubie – OSiR Sokołów Podlaski, zachęcając do ciężkiej pracy, która w jego przypadku pokierowała do reprezentacji Polski w kategoriach młodzieżowych oraz do Wisły Kraków. Po krótkiej rozmowie Wojtkowski zapytał czy może zostać do końca treningu i… wszedł do kończącej trening gierki.

BAZ03082018-0872

Trzeba wziąć pod uwagę, że Szymona cechuje ogromna odpowiedzialność w grze, jak na swój wiek. Od początku roku we wszystkich rozgrywkach jest wiodącą oraz wyróżniającą się postacią. Kapitan drużyny, wzór do naśladowania pod względem podejścia do treningu, meczów i zachowania względem kolegów oraz trenerów. Jeden z najlepszych zawodników podczas turniejów w Katowicach i Krośnie – w ten sposób ocenił swojego podopiecznego trener Maciej Papież.

BAZ03082018-0909

BAZ03082018-0930

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x