KURO Piłkarz Lutego: Filip Przybyłko

06
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-9

BAZ03052017-5395

Za nami najkrótszy miesiąc w roku. Zdaniem trenerów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków na wyróżnienie w lutym zasłużył zawodnik Wisły Kraków 2008, Filip Przybyłko. Nagrody wręczył Dyrektor Sportowy Wisły Kraków SA, Manuel Junco.

Filip do Wisły trafił latem, wcześniej reprezentował barwy AS Progres Kraków. Nie miał problemu, żeby stać się ważną postacią w drużynie trenera Sebastiana Tłoka, notorycznie będąc wyróżniającym się zawodnikiem podczas treningów oraz meczów. Wraz z nowym rokiem zaczął coraz częściej występować w starszym roczniku, w którym zagrał przeciwko Zagłębiu Lubin. Potwierdził tylko dobrą dyspozycję z poprzedniego miesiąca. Wisła 2007 wygrała, a Przybyłko zdobył trzy bramki. – Filip od momentu, gdy przeszedł do Wisły, rozwija się z każdym miesiącem. W lutym był wzorem pracowitości, widziało go czterech trenerów podczas obozu w Nadrzeczu i wszyscy mieli o nim bardzo dobre zdanie. Mimo młodego wieku wykazuje się profesjonalnym podejściem do treningów i meczów, co tylko pomaga mu w byciu lepszym piłkarzem. Udany okres potwierdził we wczorajszym meczu z Zagłębiem Lubin. Był młodszy od wszystkich uczestników meczu, ale nie było tego widać – mówi o swoim podopiecznym trener Sebastian Tłok.

Przybyłko, tak jak każdy KURO Piłkarz Miesiąca, otrzymał okazały puchar oraz najnowszą książkę autorstwa dra Łukasza Panfila – Sportowy Wojownik.

BAZ03052017-6029

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x