KURO Piłkarz Lutego: Artur Przęczek

18
Marzec
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

BAZ190314-5936

Doskonała postawa podczas treningów oraz meczów, ale też poza boiskiem, nie pozostała niezauważona przez sztab szkoleniowy Akademii. KURO Piłkarzem Lutego został Artur Przęczek z rocznika 2007.

Wisła Kraków U12 ma za sobą bardzo udany miesiąc. Podopieczni trenera Bartosza Bąka wygrali między innymi sparing z Lechią Gdańsk, ale pokazali się też z bardzo dobrej strony zagranicą. W trzech meczach z Banikiem Ostrawa, MSK Zilina i 1. FC Slovacko zdobyli łącznie 21 goli, tracąc tylko 2. Wiodącą postacią podczas tych spotkań był Artur Przęczek, któremu nagrodę wręczył Rafał Pietrzak, podstawowy obrońca Wisły i reprezentant Polski.

BAZ190314-5926

Przęczek do Wisły trafił na początku sezonu 2014/15. Wcześniej reprezentował barwy Futbolu Brzączowice, Klubu Partnerskiego Wisły. Najczęściej występuje na pozycji środkowego pomocnika, jest też regularnie powoływany do kadry Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. – Rozwój Artura mam przyjemność obserwować już ponad półtora roku. Uważam, że jest to zawodnik, który w ostatnich miesiącach zrobił olbrzymi postęp w stosunku do swojej osoby. Cieszę się, że wyróżnienie trafia do rąk gracza posiadającego wysokie umiejętności piłkarskie, ale również profesjonalne podejście do treningu i zadań poza treningowych. Warto zauważyć, iż kolejny raz nagroda trafia do zawodnika z rocznika 2007. Optymalne środowisko do rozwoju, zbudowane przez młodych piłkarzy posiadających świadomość pracy nad sobą i celowości działania podnosi efektywność procesu treningowego – mówi o swoim podopiecznym trener Bąk.

BAZ190210-8837

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x