KURO Detailing Partnerem Akademii

08
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

KURO Partnerem Akademii

Miło nam poinformować, iż do grona Partnerów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków dołączyła kolejna Firma. KURO Detailing będzie wspierał rozwój młodych zawodników poprzez wsparcie finansowe. W ramach współpracy nazwa firmy polerującej samochody pojawi się w tytule wyróżnienia Piłkarza Miesiąca. Pierwsza nowa nagroda zostanie wręczona jeszcze tym tygodniu!

Budynek KURO Detailing mieści się przy ul. Chodowieckiego 3, a od obiektów treningowych Akademii oddziela go jedynie ogrodzenie, dzięki czemu klienci firmy mogą przyglądać się postępom w szkoleniu młodych talentów.

KURO powstało z miłości do motoryzacji, zajmuje się szeroko pojętą kosmetyką samochodową, od standardowego mycia, po specjalistyczne zabezpieczenia lakieru. Usługi detailingowe szturmem zdobywają popularność, a KURO Detailing to niekwestionowany lider w tej części kraju. – Wierzymy, że każde auto ma prawo do pięknego wyglądu. Wiemy jak sprawić, by lakier lśnił, a wnętrze zachwycało czystością – czytamy na stronie firmy pod adresem: www.kuro.pl.

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny znajdujemy zaufanych współpracowników, którzy chcą wesprzeć rozwój naszych wychowanków. KURO Detailing znamy doskonale, zresztą tam też większość naszych pracowników oddaje swoje samochody. Wystarczy przejrzeć opinie, same pozytywy – mówi Rafał Wisłocki, Dyrektor Akademii.

Nagroda przyznawana jest od września 2014 roku. Najpierw wybierani byli dwaj wyróżniający się zawodnicy, a od sezonu 2015/16 już tylko jeden. Statuetki wręczali byli piłkarze Wisły Kraków tacy jak Grzegorz Pater, Radosław Sobolewski, Artur Sarnat czy Maciej Żurawski oraz obecni Alan Uryga, Denis Popović, Tomasz Cywka, Michał Miśkiewicz i Arkadiusz Głowacki. Kapitan Białej Gwiazdy nagrodził Dominika Maśnicę za kwiecień podczas Ślubowania Wiślaków przed meczem ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław.

Widzimy, że ta nagroda staje się coraz popularniejsza. Ostatnio na Twitterze szefa weszlo.com, Krzysztofa Stanowskiego, pojawił się wpis, że jest to fajna inicjatywa. Dla zawodników to nagroda za ciężką pracę. Antyramami ze zdjęciami ozdabiamy nasze szatnie. To musi być fajne uczucie widzieć się tam, ale najpierw trzeba sobie na to zasłużyć – dodaje Wisłocki.

Dominik Maśnica i Arek Głowacki

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x