„Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”. Zapraszamy na mecz Wisły Kraków

11
Maj
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

DSC_8337

Akademia Piłkarska Wisła Kraków zaprasza wszystkich na mecz Wisła Kraków – Pogoń Szczecin, który odbędzie się 20 maja o godzinie 20:30.

Już 20 maja podczas meczu Wisły Kraków z Pogonią Szczecin odbędzie się akcja „Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”. Na to spotkanie wszystkie zorganizowane grupy złożone z dzieci i młodzieży uczącej się będą mogły przyjść na stadion przy ulicy Reymonta nabywając wejściówki w promocyjnej cenie! Cała akcja skierowana jest do szkół, przedszkoli, placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także do klubów sportowych oraz kółek zainteresowań.

14931170098654

Jak zgłosić się do akcji?
Wszystkie dzieci do 13. roku życia będą mogły nabyć bilety na to spotkanie za 1 zł, wejściówki dla osób powyżej 13 lat będą kosztować 5 zł. Opiekunowie grup otrzymają natomiast możliwość zakupu biletu po 10 zł. Każda grupa powinna posiadać minimum 15 osób, na które przypada 1 opiekun.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane będą na specjalnym formularzu, który można znaleźć TUTAJ. Poprawnie wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres bilety.grupowe@wisla.krakow.pl do 15 maja (poniedziałek) do godziny 11.00.

Pokażcie, że przyszłość Białej Gwiazdy należy do Was!

Ewentualne pytania dotyczące akcji prosimy składać pod adresem: promocja@wisla.krakow.pl lub numerem telefonu 789 406 361.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x