Kolejny konkurs Reporter Young i Akademii!

23
Listopad
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / Grupa naborowa / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-7 / U-8 / U-9

akademia_young_reporter03

Po udanym zeszłorocznym konkursie czas na kolejną wspólną zabawę z Akademią Piłkarską Wisła Kraków i Reporter Young. Zachęcamy do udziału w konkursie „PAPIER – NOŻYCE – RĘKAWICE”, który polega na zaprojektowaniu własnej unikalnej rękawiczki! Szczególnie wyróżniane będą projekty wiślackie.

Jury Reporter Young wybierze najbardziej oryginalne projekty i nagrodzi je bonami na zakupy. Wiślackie prace konkursowe można oddawać do końca listopada w biurze Akademii (Hala Główna TS Wisła Kraków). Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 15 grudnia. Zachęcamy w szczególności do aktywności naszych bramkarzy, na których czekają specjalnie przygotowane nagrody.

Mogą też zgłaszać się osoby niezwiązane z Wisłą. W takim przypadku prosimy o wiadomość na adres e-mail: akademia@tswisla.pl.

Do wygrania:
6 bonów o wartości 500 zł, 20 bonów o wartości 200 zł, 60 bonów o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Reporter Young oraz specjalne wiślackie nagrody!

Co trzeba zrobić?
Zadanie konkursowe polega na kreatywnym ozdobieniu rękawiczki zimowej przy użyciu dowolnych materiałów plastycznych, ozdób, dodatków krawieckich itp. Interpretacja tematu i technika wykonania jest całkowicie dowolna, natomiast ozdabiana rękawiczka musi być rękawiczką zimową – prace niespełniające tego wymogu, nie będą brane pod uwagę. Rękawice papierowe, gumowe oraz z materiałów w żaden sposób niezwiązanych z tradycyjnymi rękawiczkami zimowymi, nie będą brały udziały w konkursie. Formularze konkursowe zostaną rozdane podczas treningów.

Działamy!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x