Kolejna niedziela z Wiślackim Diamentem

19
Luty
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-9

DSC_1567

Po rocznikach 2011 i 2010 przyszedł czas na 2009. W niedzielę doszło do kolejnego spotkania w ramach projektu Wiślacki Diament. 29 zawodników, w tym dwóch z Wisły Kraków, wzięło udział w testach motorycznych oraz piłkarskich.

Obszerna fotogaleria z niedzielnych testów autorstwa Adama Koprowskiego

Podobnie jak tydzień i dwa tygodnie temu dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Najpierw przechodzili testy sprawnościowe, podczas których trenerzy dokonywali pomiarów szybkości, zwinności, gibkości czy szybkości reakcji. Następnie przeszli do sali ze sztuczną nawierzchnią i tam ponad godzinę poświęcili na gry. Najpierw rywalizowali w meczach 2 na 2, a później 3 na 3. Grze na bieżąco przyglądali się trenerzy, którzy oceniali zawodników.

DSC_1441

Tym razem na Reymonta 22 swoich zawodników przysłały takie kluby jak: Triumf Alwernia, Skalanka Skała, Piast Skawina, Futbol Brzączowice, Wolanka Wola Filipowska, UKS Trzebinia, Słomniczanka Słomnice, Wyłącz Telewizor, Topór Aleksandrowice, Akademia Piłkarska Wieliczka i Progres Andrychów. W testach udział wzięli również Bartłomiej Wiorek oraz Patryk Cichy, którzy na co dzień trenują w Wiśle.

DSC_1420

Więcej o projekcie Wiślacki Diament TUTAJ. Chętnych trenerów oraz działaczy klubów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na diament@tswisla.pl.

DSC_1486

DSC_1505

DSC_1614

DSC_1719

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x