KIA Wadowscy partnerem Akademii!

04
Czerwiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ180525_004

Miło nam poinformować, że kolejną firmą dbającą o rozwój młodych zawodników Wisły Kraków stała się firma KIA Wadowscy. Dziękujemy za zaufanie!

Wadowscy z Wisłą Kraków współpracują od 2012 roku. Od wtedy dealer Volvo Wadowscy jest partnerem pierwszej drużyny, będąc stałym dostawcą aut najwyższej jakości. Od kwietnia tego roku współpraca poszerzyła się również o drużyny młodzieżowe naszego Klubu. Dealer KIA Wadowscy przekazał Akademii samochód, który jest do dyspozycji pracowników Akademii, co znacznie usprawni i ułatwi działanie na wielu polach.

Logotyp KIA Wadowscy pojawi się na meczowych koszulkach, koszulkach polo oraz dresach trzech najstarszych drużyn Akademii.

Wadowscy to rodzinna firma o blisko 50-letniej tradycji. Od 2012 roku zajmujemy się sprzedażą samochodów marki KIA a także prowadzimy pełen zakres usług serwisowych. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Nasza firma opiera swoją misję na jakości, zrozumieniu potrzeb klientów i ludziach, którzy swoją pracą przyczyniają się do satysfakcji klientów. Od wielu lat angażujemy się w projekty charytatywne, kulturalne i sportowe. Współpracując z Akademią Piłkarską Wisły Kraków chcemy wesprzeć jej rozwój i pomóc w bieżącej działalności Akademii. Mamy nadzieję, że również dzięki naszej współpracy, jej wychowankowie wesprą w przyszłości szeregi pierwszej drużyny i nawiążą do największych sukcesów Białej Gwiazdy – mówi Marek Prędki, Dyrektor Zarządzający KIA Wadowscy.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x