Juniorzy Młodsi rywalizowali w chorzowskim GTV Cup 2016

06
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

11082015a_004

Juniorzy Młodsi Wisły zajęli 6. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Juniorów Młodszych GTV Cup 2016, który odbywał się od piątku do niedzieli w Chorzowie. Dla podopiecznych trenera Pawła Regulskiego było to solidne przetarcie przed zaczynającą się za dwa tygodnie Makroregionalną Ligą Juniorów Młodszych.

Pierwszego dnia wiślacy odnieśli dwa remisy: bezbramkowy z Ruchem Chorzów oraz 1:1 po bramce Filipa Paryły z Gwarkiem Zabrze. W sobotę rywalami Wisły były drużyny GTV Stadion Śląski Chorzów i Miedzi Legnica oraz reprezentacja Dolnośląskiego ZPN. Zwycięstwo, remis i porażka w tych meczach spowodowały, że nasi zawodnicy w niedzielę zagrali o piąte miejsce z UKS SMS Łódź. Rywale okazali się mocniejsi, zwyciężając 2:0.

W ostatnim meczu zadecydowały detale. Pierwszą bramkę straciliśmy po wyprowadzaniu piłki, drugą po rzucie wolnym z 17. metra. Ogólnie nie było źle, mecz był bardzo wyrównany. W Chorzowie wystąpiły czołowe drużyny ze Śląska, do tego Miedź, SMS i Zagłębie czyli kluby, które za dwa tygodnią zaczynają Makroregionalną Ligę. Z pierwszego dnia nie do końca mogłem być zadowolony, w drugim dniu było lepiej. Jest jednak jeszcze sporo do nadrobienia jeśli chodzi o jakość gry, ale z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej – podsumował występ swojej drużyny trener Paweł Regulski.

Wyniki Wisły U-17 w GTV Cup 2016:
Wisła Kraków – Ruch Chorzów 0:0
Wisła – Gwarek Zabrze 1:1 (Filip Paryła)
Wisła – Miedź Legnica 1:1 (Jakub Łyczak)
Wisła – Stadion Śląski Chorzów 0:1
Wisła – DZPN 1:0 (Jakub Łyczak)
Wisła – UKS SMS Łódź 0:2

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Michał Bartków, Kacper Loranc, Kacper Pawela – Hubert Krusinowski, Kacper Laskoś, Piotr Świątko, Dawid Pasternak, Kacper Pandyra, Piotr Martuszewski, Jakub Żółkoś, Michał Bujas, Kacper Rak, Marcin Jaworski, Błażej Skórski, Norbert Stachura, Łukasz Sochacki, Jakub Łyczak, Michał Banik, Mateusz Wyjadłowski, Filip Paryła

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x