Juniorzy młodsi ograli Glinik Gorlice 9:0

31
Październik
2014

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

1200x800_027

Udanie grę w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych zakończyli juniorzy młodsi, którzy pewnie ograli najsłabszy w lidze Glinik Gorlice 9:0. Tym samym podopieczni Pawła Regulskiego przedłużyli passę zwycięstw do czterech meczów z rzędu i mimo braku awansu do rozgrywek makroregionalnych, mogą być zadowoleni z końcówki sezonu. Dobra gra w lidze, niezłe występy na Węgrzech. – Widocznie drużyna potrzebowała trochę czasu żeby sobie to wszystko przemyśleć i uporządkować swoją grę – powiedział po meczu trener Regulski.

– Mecz bez historii – skomentował krótko mecz Regulski. Wiślacy mimo, że w środę wieczorem wrócili po długiej podróży z Węgier, nie mieli żadnych problemów ze zdominowaniem najsłabszej drużyny w lidze. W drugiej połowie bramkarz Białej Gwiazdy stał przez większość czasu na wysokości linii środkowej.

Glinik Gorlice – Wisła Kraków 0:9

Bramki: Świętek cztery, Wydra dwie, Jaworski, Purcha, Żak
Podstawowy skład: Bartków – Kazek, Żak, Mielecki, Rogóż – Stachura, Skrzypniak, Purcha, Wydra, Łyczak – Świętek.

Ostatecznie wiślacy w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych zajęli piąte miejsce, gwarantując sobie tym samym grę na wiosnę w I lidze Małopolskiej (najwyższej klasie rozgrywek na poziomie juniorów młodszych).

Tabela końcowa:

1. Cracovia – 30 punktów
2. Sandecja Nowy Sącz – 28
3. Dunajec Nowy Sącz – 25
4. SMS Kraków – 25
5. WISŁA KRAKÓW – 24
6. Akademia Sportu Progres II – 18
7. MKS Trzebinia – 13
8. Glinik Gorlice – 0

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x